Харківським конструкторським бюро з машинобудування ім. О.О. Морозова спільно з Державним підприємством "Завод ім. В.О. Малишева" (м. Харків, Україна) освоєно серійне виробництво похилих двухшнекових дифузійних апаратів з гідравлічним приводом обертання транспортної системи за типом DDS (Данія), виготовлення запасних частин для ремонту дифузійних апаратів типу DC-12 (Польща) та проведення заміни електроприводу на гідропривід.

 Конструкторська документація на діфаппарат в цілому розроблена в ХКБМ ім. О.О. Морозова із залученням ЗАТ НІІГідропрівод в якості розробника об'ємного гідроприводу.

  Гідропривід транспортної системи дифузійного апарату забезпечує переробку бурякової стружки до 3200 тонн на добу, безступінчатий діапазон частоти обертання шнеків від 0,12 до 1,2 об / хв, легкий запуск після будь-якого за тривалістю простою діфаппарата і при повному завантаженні шнековой камери.

 Перевагами гідроприводу перед електроприводом є:

  • можливість тривалої роботи на знижених частотах обертання близько 0,5 ... 0,8 об / хв, що підвищує вихід цукру на 8 ... 12%;
  • виняток соторкання шнеків за рахунок наявності пари синхронізуючих шестерень, надійний захист шнеків від поломок при перевантаженнях,
  • забезпечення тривалої підтримки заданої частоти обертання при будь-яких встановлених оператором її значеннях;
  • система контролю параметрів дозволяє якісно діагностувати технічний стан елементів гідроприводу і транспортної системи.

Зміст