Самохідний кран на швидкохідному гусеничному ходу не має аналогів в своєму класі. Володіє відмінною прохідністю по бездоріжжю, здатний працювати як по льоду і сніжній цілині Заполяр'я, так і в сипучих пісках пустелі. Кран призначений для виконання вантажно-розвантажувальних, будівельно-монтажних, аварійно-відновлювальних робіт, а також робіт при розвідці та освоєнні нафтових і газових родовищ в малоосвоєних і важкодоступних для колісної техніки районах і при значних відстанях між об'єктами.

 

Телескопічна стріла забезпечує підйом вантажу до 25т на висоту до 10м, а з використанням допоміжного обладнання дозволяє досягати висоти підйому вантажу до 40м.

 

Доставка крана до місця безпосередньої роботи, а також між досить віддаленими об'єктами може здійснюватися як своїм ходом, так і всіма іншими видами транспорту, а там, де закінчується асфальт, кран не має конкуренції, що, однак, не виключає можливості його переміщення по дорогах з твердим покриттям за допомогою знімних асфальтохідних башмаків.

Зміст