Впродовж з 14-17 травня 2019 року ДП «ХКБМ» презентувало свої інноваційні проекти у першому в Україні конкурсі проектів оборонних технологій «Sikorsky Challenge», який проходив в КПІ ім. Ігоря Сікорського м. Київ.  | MorozovKMDB
Впродовж з 14-17 травня 2019 року ДП «ХКБМ» презентувало свої інноваційні проекти у першому в Україні конкурсі проектів оборонних технологій «Sikorsky Challenge», який проходив в КПІ ім. Ігоря Сікорського м. Київ.

Впродовж з 14-17 травня 2019 року ДП «ХКБМ» презентувало свої інноваційні проекти у першому в Україні конкурсі проектів оборонних технологій «Sikorsky Challenge», який проходив в КПІ ім. Ігоря Сікорського м. Київ.

Організаторами конкурсу якими виступили: ДК «Укроборонпром», Генеральний штаб ЗСУ, ЦНДІ, "Ліга оборонних підприємств України", Державна інноваційна фінансово-кредитна установа, "КПІ ім. Ігоря Сікорського", Науковий парк "Київська політехніка" та Інноваційний холдинг "Sikorsky Challenge", було відібрано 32 з 132 представлених інноваційних проектів,  які виявились найбільш корисними та інноваційними у оборонній сфері.

Серед проектів-переможців проекти наших фахівців: «Розробка та виготовлення перспективного зразку навчально-тренувального комплексу (тренажеру) для бронетехніки» та проект «Розробка дистанційного керованого бойового наземного роботизованого комплексу на базі бронетранспортера БТР-4Е».

 «Загалом Держконцерн «Укроборонпром» підтримав 32 проекти. Всі вони отримають всебічну підтримку, як фінансову, так і технічну, для впровадження у життя. Для цього будуть задіяні кошти спеціального фонду, що створюється в Концерні, а також можливість використовувати експериментальні, випробувальні та виробничі дільниці на підприємствах «Укроборонпрому». Ми максимально зацікавлені у перетворенні представлених інноваційних розробок у реальні вироби за мінімальний час", – підкреслив Сергій Омельченко, Перший заступник гендиректора Концерну.

"Кількість конкурсантів та проектів, які отримали реальну підтримку, демонструє, що наша спільна ініціатива створити таку платформу була абсолютно правильною. У подальшому конкурс оборонних технологій "Sikorsky Challenge" буде проходити, як мінімум, один раз на рік. Водночас зараз розглядається можливість проводити аналогічні конкурси частіше та тематично за сферами оборонно-промислового комплексу. Це дозволить створити ще ефективнішу синергетичну систему науки, промисловості та українського війська", – заявив Михайло Згуровський, ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського.