Interpipe TechFest - фестиваль науки, техніки і сучасних технологій | MorozovKMDB
Interpipe TechFest - фестиваль науки, техніки і сучасних технологій

Впродовж 15-16 вересня  2018 року ДП «ХКБМ» взяло участь в роботі фестивалю - InterpipeTechFest (м. Дніпро, Україна). Підприємство продемонструвало найбільш вдосконалену версію бронетранспортера БТР-4МВ1.

Ця бойова машина побудована із широким застосуванням досвіду використання БТР-4 у зоні АТО, стандартів НАТО та технологічним рішенням у відповідності до останніх тенденцій бронетехніки Альянсу. Завдяки цьому вдалося досягти принципово нових бойових можливостей БТР-4МВ1. Це і поліпшення балістичного захисту і можливість використання різних бойових модулів для зміни озброєння бойової машини. Зараз можливо за короткий час пристосувати БТР-4МВ1 до виконання будь-якої задачі: від дозорно-розвідувальної до машини-амфібії для морської піхоти.

У цьому році InterpipeTechFest зібрав понад 150 організацій та підприємств – учасників виставки, біля 300 учасників змагань з семи технічних дисциплін. Експозиційна зона поділена по темах: космос, промисловість, робототехніка, алея стартапов, технічна освіта, хімічні експерименти, альтернативна енергетика та інші.

Промисловість була представлена підприємствами оборонної, авіаційної, газовидобувної, металургійної і машинобудівної галузей.

За словами директора ДП «ХКБМ» Олексія Бабіча: «Участь підприємства у фестивалі і демонстрація сучасних зразків військової техніки дозволяє всім бажаючим переконатися у високому науково-технічному потенціалі вітчизняної бронетанкової галузі. Ми працюємо заради миру та безпеки і робимо Україну сильною».

Сучасна інженерія здатна кардинально змінити уявлення о технологіях і головна мета подібних заходів відкрити кожному бажаючому двері у світ досягнень вітчизняної науки і техніки.