ДП «ХКБМ» взяло учать у проведенні святкових заходів, присвячених 30-й річниці з дня виводу військ із  Афганістану. | MorozovKMDB
ДП «ХКБМ» взяло учать у проведенні святкових заходів, присвячених 30-й річниці з дня виводу військ із Афганістану.

         З метою військово-патріотичного виховання молоді та ознайомлення учнів шкіл з продукцією оборонного призначення, ДП «ХКБМ» взяло учать у проведенні святкових заходів, присвячених 30-й річниці з дня виводу військ із Демократичної республіки Афганістан.

         Урочисті події відбулись 19 лютого 2019 року на базі Люботинської загальноосвітньої школи № 5 (м. Люботин, Харківської області). Вихованці школи змогли безпосередньо побачити високі характеристики рухомості бронетранспортера БТР-4Е, ознайомитись з його озброєнням та відчути себе в ролі екіпажу даної машини.

         Фахівці підприємства активно спілкувалися та надавали відповіді та консультації на широке коло запитань, від історії створення зразків бронетанкової техніки і закінчуючи новими розробками.

         Як відзначив директор ДП «ХКБМ» Олексій Бабіч: «Наш успіх сьогодні, є результат наполегливої і сумлінної праці в минулому наших наставників. Сьогодні ми зобов’язані згуртувати працівників промисловості і освіти задля впевненого розвитку нашої молоді. Це один із необхідних елементів успіху в найближчому майбутньому».

         Завдяки системній роботі з молоддю, підприємство має тисячний колектив високо досвідчених, амбіційних фахівців, в якому працюють трудові династії, відбувається передача досвіду молодшим фахівцям та існує новаторський підхід. Розробки підприємства неодноразово заслуговували високої оцінки серед міжнародних експертів у галузі створення бронетанкової техніки.