Інженери-розробники ДП
Інженери-розробники ДП "ХКБМ" представили проект сучасної бойової машини піхоти БМП-У

Інженери-розробники ДП "Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О. О. Морозова", що входить до складу ДК "Укроборонпром", представили проект сучасної бойової машини піхоти БМП-У в режимі VR на форумі інновацій "Trans4mation" в Києві 22 листопада.

"Концерн вперше представляє цифрову модель своєї розробки у віртуальній реальності. Ми будемо масштабувати цей досвід на всі наші підприємства – створимо цифрову платформу для надання стандартизованих послуг єдиної якості, яка надасть можливість нашим фахівцям скоротить відстань між замовником та підприємством, спростить комунікації між ними та підвищить якість наших послуг", – говорить Заступниця генерального директора Концерну з цифровізації та інновацій Надія Васильєва.

Вона також зазначила, що використовуючи VR ми надаємо можливість ще до протипування побачити реальну конструкторську розробку та прибрати кордони між командами у різних регіонах.

Проект сучасної бойової машини піхоти БМП-У розроблений фахівцями Харківського конструкторського бюро з машинобудування імені О. О. Морозова в ініціативному порядку у відповідь на потребу військових у підвищенні бойових характеристик існуючих БМП.