ДП «ХКБМ» взяло участь у роботі ХІ Міжнародної науково-технічної конференції «Перспективи розвитку озброєння та військової техніки Сухопутних військ» | MorozovKMDB
ДП «ХКБМ» взяло участь у роботі ХІ Міжнародної науково-технічної конференції «Перспективи розвитку озброєння та військової техніки Сухопутних військ»

ДП «ХКБМ» взяло участь у роботі ХІ Міжнародної науково-технічної конференції «Перспективи розвитку озброєння та військової техніки Сухопутних військ», що відбулася 16 травня 2019 року у стінах Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного м. Львів.

Всього у роботі конференції взяли участь понад 100 науково-дослідних установ, підприємств оборонно-промислового комплексу, закладів вищої освіти, вищих військових навчальних закладів, органів військового управління, військових частин з усіх регіонів України. Також до заходу долучилися представники Вищої офіцерської школи м. Вроцлав (Республіка Польща), наукових установ збройних сил Канади, Данії, Литви, Німеччини.

Тематика конференції була спрямована не лише на вирішення проблем перспектив розвитку озброєння і військової техніки та їх ефективного застосування, але й на розвиток співпраці між підприємствами, науково-дослідними установами і навчальними закладами.

Перед науковцями виступив вчений секретар ДП «Харківське конструкторське бюро машинобудування імені О.О. Морозова» кандидат технічних наук Андрій Богач познайомив присутніх із напрямками вдосконалення командної керованості зразків бронетанкового озброєння механізованих та танкових військ.

За результатами конференції опрацьовані питання подальшого співробітництва військових, науковців оборонно-промислового комплексу, а також співробітників вузівської та академічної науки в сфері розвитку систем озброєнь та військової техніки, а також в цілому зміцнення безпеки та оборони Держави.