ДП
ДП "ХКБМ" демонструє високий виробничий та науково-технічний потенціал

Броньована ремонтно евакуаційна машина (БРЕМ) призначена для технічного забезпечення танкових підрозділів. БРЕМ дозволяє проводити евакуаційні операції та ремонт техніки у польових умовах.

Для виконання цих завдань БРЕМ обладнана крановою установкою з вантажопідйомністю до 25 т, яка дозволяє проводити заміну основних вузлів та агрегатів танку, включаючи башту та двигун. Для евакуації бойових машин БРЕМ обладнана лебідкою з максимальною силою до 250 кН, якої достатньо для витягування основних бойових танків. А спеціальне обладнання дозволяє проводити буксирування техніки на швидкості до 25 км/год.

1000-сильний двигун дозволяє розвивати БРЕМ, що важить 46 т, швидкість до 70 км/год. Окрім того, БРЕМ може перевозити до 1,5 т вантажу. Вона оснащена зварювальним апаратом та іншим обладнанням, яке дозволяє проводити широкий комплекс робіт з відновлення боєздатності бронетехніки безпосередньо у польових умовах.

Ця бойова машина значно посилить технічні можливості Збройних Сил України та забезпечить належний рівень боєготовності танкових підрозділів. Окрім того, БРЕМ має великий експортний потенціал, що дозволить дозавантажити виробничі потужності "ХКБМ" після виконання підприємством Державного оборонного замовлення.