Cтратегія розвитку ДП «ХКБМ» | MorozovKMDB
Cтратегія розвитку ДП «ХКБМ»

25 травня 2018 року в межах навчання за програмою «Управлінський розвиток для керівників», фахівцями ДП «ХКБМ» на чолі з директором Олексієм Бабічем, за участі викладачів «Міжнародного інституту бізнесу» (МІБ), була представлена ​​стратегія розвитку ДП «ХКБМ», в межах бачення розвитку всієї бронетанкової галузі України.

25 травня 2018 року в межах навчання за програмою «Управлінський розвиток для керівників», фахівцями ДП «ХКБМ» на чолі з директором Олексієм Бабічем, за участі викладачів  «Міжнародного інституту бізнесу» (МІБ), була представлена ​​стратегія розвитку ДП «ХКБМ», в межах бачення  розвитку всієї бронетанкової галузі України. 

Цій важливій для підприємства події, передувало піврічне корпоративне навчання фахівців ДП ​​«ХКБМ» кращими викладачами-практиками «МІБ».  Слухачам програми була дана унікальна можливість реалізувати отримані знання в життя шляхом створення плану першочергових заходів і стратегічних ініціатив. 

Напружена піврічна робота завершилася захистом випускного проекту - розробленою стратегією підприємства до 2022г.  Слухачі програми отримали Свідоцтва про підвищення кваліфікації та безцінні знання з таких необхідних  на теперішній час дисциплін як: «Стратегічний менеджмент та проекти розвитку», «Фінанси для управлінців», «Управління проектами», «Маркетинг» та інші.

За словами директора Олексія Бабича, втілення в життя стратегії розвитку ДП «ХКБМ» забезпечить довгострокову економічну ефективність підприємства в умовах високо конкурентного ринку.