Призначено нового директора  ДП
Призначено нового директора ДП "ХКБМ"

Відповідно до Наказу Державного концерну «Укроборонпром» на посаду Директора Державного підприємства «Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О.О. Морозова» призначено Якова Михайловича Мормило з 16 грудня 2019 року.

Яков Мормило є високо досвідченим фахівцем галузі. Його професійна діяльність  тісно пов’язана з ДП «ХКБМ» де він почав працювати з 1997 року після закінчення Національного технічного університету «Харківський Політехнічний інститут».

За словами заступника Генерального директора ДК «Укроборонпром» з бронетанкової, радіолокаційної та спеціальної техніки  Фоменко Ігоря Олександровича головним завданням підприємства в сучасних умовах є  збільшення обсягів виробництва оборонної продукції, розробка  перспективних зразків озброєння та військової техніки і створення умов для сталого розвитку галузі з одночасним покращенням соціальних стандартів праці.

Основна сфера діяльності ДП «ХКБМ» - розробка нових та модернізація існуючих зразків бронетанкової техніки, виробництво легкоброньованої техніки, бойових модулів та тренажерних комплексів  Сухопутних військ.