НАВЧАННЯ КЕРІВНОГО СКЛАДУ ВІЙСЬКОВИХ ЧАСТИН НГУ, ЗСУ, ДПСУ НА БАЗІ ДП «ХКБМ». | MorozovKMDB
НАВЧАННЯ КЕРІВНОГО СКЛАДУ ВІЙСЬКОВИХ ЧАСТИН НГУ, ЗСУ, ДПСУ НА БАЗІ ДП «ХКБМ».

25-26 жовтня 2018 року в ДП «ХКБМ» були проведені практичні заняття з офіцерами Національної гвардії, Державної прикордонної служби та Збройних Сил України, які проходять навчання в НАНГУ.

25-26 жовтня 2018 року в ДП «ХКБМ», за зверненням Національної академії Національної гвардії України (НАНГУ), були проведені практичні заняття з офіцерами Національної гвардії, Державної прикордонної служби та Збройних Сил України, які проходять навчання в НАНГУ.

Тематика занять пов’язана з освітленням питань науково-технічного супроводу створення та модернізації зразків озброєння та військової техніки та направлена на підвищення загального рівня знань керівного складу військових частин НГУ, ЗСУ, ДПСУ.

Під час навчання командири та заступники командуючих з озброєння військових частин зазначених військових структур ознайомилися з історією ДП «ХКБМ», зразками бойових броньованих машин, які були створені фахівцями ДП «ХКБМ», порядком проведення ДКР та НДДКР військової техніки, оглянули дослідно-виробничу базу ДП «ХКБМ» та новітні зразки техніки.