Урочиста церемонія передачі військової техніки в українські війська. | MorozovKMDB
Урочиста церемонія передачі військової техніки в українські війська.

3 жовтня 2018р. за участі Секретаря РНБО України Олександра Турчинова відбулась передача озброєння та військової техніки силовим підрозділам нашої Держави.

3 жовтня 2018р. за участі Секретаря РНБО України Олександра Турчинова відбулась передача озброєння та військової техніки силовим підрозділам нашої Держави.

ДП «ХКБМ» представило партію бронетранспортерів БТР-4Е які серійно виготовляються на підприємстві, а також новітні розробки, а саме: поліпшену версію бронетранспортера БТР-4МВ1, модернізовану реактивну систему залпового вогню БМ-21У «Верба» та оперативно-тактичний ракетний комплекс «Сапсан».

Як відзначив Олександр Турчинов, новітні розробки створюються на основі набутого практичного досвіду бойових дій на Сході країни. Технічні характеристики військової техніки відповідають сучасному світовому рівню, тому українська бронетехніка стримує ворожу агресію та має високий експортний потенціал.

Наразі завершуються Державні випробування модернізованої РСЗВ «Верба». До складу комплексу «Верба» входять бойова машина БМ-21У на шасі, вітчизняного автомобіля КРАЗ та транспортно-заряджаюча машина, яка здатна в напівавтоматичному режимі поповнювати боєкомплект бойової машини , що підвищує ефективність виконання бойових завдань.

Оперативно-тактичний ракетний комплекс «Сапсан» створений спільно з ДП «КБ Південне» та у складі самохідної пускової установки був вперше представлений на параді в м. Києві присвяченому Дню Незалежності України 24 серпня 2018р.