ДП «ХКБМ» святкує 90-річчя з дня заснування. | MorozovKMDB
ДП «ХКБМ» святкує 90-річчя з дня заснування.

8 вересня 2017 року ДП «ХКБМ» святкує 90-річчя з дня заснування.Тисячний колектив підприємства привітали заступник генерального директора ДК «Укроборонпром» Коробов В.К., генерал-лейтенант Борисюк М.Д. , керівники управлінь та департаментів Харківської обласної державної адміністрації та міста, начальник Харківського гарнізону, генерал-майорАлімпієв А.М., ректор НТУ «ХПІ» Сокол Є.І. та інші почесні гості.

  

Історія народження і становлення ДП «ХКБМ»90 років біографії стали для нашого підприємства часом не лише стрімкого розвитку підприємства, потужного лідерського зростання, а й активної участі у формуванні українського ринку військової техніки. За ці роки ДП «ХКБМ» стало одним із провідних центрів по створенню бронетанкової техніки, артилерійських систем, бойових модулів, а також тренажерних комплексів Сухопутних військ. За цей час колективом конструкторського бюро створені перші в світу швидкохідні танки серії БТ, розроблено самий масовий та найкращий танк Другої світової війни – танк Т-34, а також перший у світі основний бойовий танк Т-64, який за своїми характеристиками випередив світове танкобудування на два десятиріччя.

І сьогодні ДП «ХКБМ» є провідним підприємством бронетанкової галузі Науково-виробничий потенціал тисячного колективу підприємства направлений на підвищення обороноздатності та безпеки Держави. За словами директора ДП «ХКБМ» Олексія Олександровича Бабіча: «Сплав досвіду «морозовської» школи та використання сучасних технологій дозволяють колективу впевнено дивитись у майбутнє».