28 січня Міністр оборони України Степан Полторак відвідав ДП
28 січня Міністр оборони України Степан Полторак відвідав ДП "ХКБМ"

28 січня Міністр оборони України Степан Полторак відвідав харківські підприємства оборонно-промислового комплексу, у тому числі і ДП "Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. О.О. Морозова", що входить до складу ДК «Укроборонпром» .

Під час перебування на підприємствах Міністр оборони України оглянув виробничі потужності, ознайомився з процесом виробництва, поспілкувався з трудовим колективом та нагородив працівників, які зробили вагомий внесок у забезпечення Збройних сил України сучасними зразками озброєння та військової техніки, відзнаками та цінними подарунками.

Користуючись нагодою, Міністр оборони України передав розробникам слова вдячності від українських військовослужбовців, які наразі перебувають в районі проведення операції Об’єднаних сил, за якісну техніку. Високі тактико-технічні характеристики вітчизняних танків та бронетранспортерів підтверджені в ході виконання бойових завдань. Досягнуті розробниками результати надають можливість особовому складу бути впевненими в потужному озброєнні, високій прохідності та міцному захисті бронетехніки. Це позитивним чином впливає на дії частин та підрозділів за призначенням.

Говорячи про сучасні можливості підприємств вітчизняного ОПК, Степан Полторак відзначив високий рівень технології та методики виробництва броні для бронетранспортерів, яка відповідає кращім світовим аналогам, а за окремими показниками,  випереджає іноземні зразки.

— Сьогодні я переконався у високій якості нашої броні, яка пройшла усі випробування, була обстріляна з різних калібрів та витримала протимінну перевірку. Це переконало мене у тому, що певні критичні моменти, які турбували мене як Міністра щодо виконання Державного оборонного замовлення, вирішені, — повідомив керівник оборонного відомства, додавши, що Українська армія очікує на нове озброєння і техніку.

ДП «ХКБМ» успішно завершило технічне переоснащення власних виробничих потужностей з виготовлення броньових корпусів для бронетранспортерів типу БТР-4. Такий крок дозволяє збільшити обсяги виробництва продукції, скорочує терміни виготовлення бронетранспортерів  та позитивним чином впливає на результати фінансової діяльності підприємства.