В Харкові відбулась робоча зустріч із Президентом України щодо діяльності підприємства. | MorozovKMDB
В Харкові відбулась робоча зустріч із Президентом України щодо діяльності підприємства.

В рамках робочої поїдки в Харків Президент України Володимир Зеленський разом з Генеральним директором ДК «Укроборонпром» Айваресом Абрамавичусом провели нараду щодо проблемних питань з виконання державних контрактів на постачання продукції оборонного призначення на нашому підприємстві.

Президент України Володимир Зеленський наголосив на важливості покращення умов для співробітників та додав, що у вирішенні питання заборгованості  виплати заробітних плат Концерну активно будуть допомагати всі державні структури.

"Погашення заборгованості підприємств – учасників концерну "Укроборонпром" з заробітної плати може бути через поповнення статутного капіталу ДК "Укроборонпром", – повідомив Президент України Володимир Зеленський.

Президент України закликав генерального директора Державного концерну "Укроборонпром" Айвараса Абромавичуса провести консультації з урядом щодо вирішення питання погашення заборгованості із зарплати.

Пріоритетом для керівництва "Укроборонпром" є люди. Створити добрі умови праці для співробітників Концерну – одне з перших завдань на порядку денному.

"Закликаю керівників підприємств  знаходити проблеми та покращувати умови роботи для своїх співробітників", – прокоментував Генеральний директор ДК "Укроборонпром" Айварас Абромавичус.

Під час зустрічі Володимир Зеленський та Айварас Абромавичус підняли питання процесу зміни ціноутворення та подальшої стратегії розвитку ДП «ХКБМ».