Поточна діяльність
Основні сфери діяльності і номенклатура виробів

ХКБМ спеціалізується головним чином на розробці і виробництві бронетанкової техніки. Компетенція ХКБМ в даній сфері є всеосяжною і охоплює весь процес створення того чи іншого зразка, від першої лінії на кресленні і до подальшого вдосконалення вже експлуатується машини.

Номенклатура розроблених ХКБМ гусеничних машин включає основні бойові танки Ятаган, Оплот, Т-80УД, важку бойову машину піхоти БТМП-84 і броньовану ремонтно-евакуаційну машину БРЕМ-84.

Колісні машини, якими займається ХКБМ, включають бронетранспортери БТР-60, БТР-70, БТР-80, бронетранспортер БТР-3У, а також броньовану розвідувально-дозорну машину БРДМ-2.

ХКБМ також спеціалізується на розробці варіантів модернізації застарілих бойових танків, в тому числі Т-72, ​​Т-64, Т-59, Т-55 і Т-54.

Крім того, ХКБМ займається конструюванням і виготовленням інженерної техніки, а також високотехнологічних засобів навчання для бойових броньованих машин.

На додаток до вищевказаних основних сфер діяльності, ХКБМ розробляє різну цивільну продукцію, включаючи обладнання для металургійної промисловості, обладнання для поводження з радіоактивними відходами, спецтехніку на важкої гусеничної базі і т.д.

Постачання
Поточна діяльність | MorozovKMDB
Казенне підприємство "Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. А. Морозова" є провідним розробником бронетанкової техніки в Україні. Раніше ХКБМ грало ключову роль в створенні броньованих гусеничних машин колишнього Радянського Союзу. ХКБМ спеціалізується на розробці і виробництві бронетанкової техніки.